Rustykalna przygoda w Iwicznie 

Ola i Piotr to para z którą od samego początku nawiązaliśmy więź. Oni obdarzyli nas 100% zaufaniem, a my odwdzięczyliśmy się wspaniałym reportażem z pięknego miejsca Ren w Iwicznie. Mama Oli nazwała nas “prawdziwymi artystami i czarodziejami” – uwielbiamy takie pochlebstwa. 

Amerykański sen Czapli i Hariba 

Kiedy Haribo zaproponował nam współpracę na swoim weselu, wiedzieliśmy, że będzie ogień – w końcu był kiedyś moim sąsiadem! To właśnie lubimy – moc pozytywnej energii, ciekawi ludzie, piękne miejsce – Oklaski Stanisławie i organizacja na najwyższym poziomie. Skład całej ekipy to wisienka na torcie. Ten film musiał tak wyglądać! Oto niedługi, niekrótki wiersz pod […]

Celebrating Your big day in a castle! Royal weddings

Jeśli osiągnęliście w swoim życiu naprawdę wiele – macie cudowną karierę w USA, piękne kochające “dorosłe” dzieci, osiągnięcia sportowe, zwiedziliście połowę świata i wciąż macie niedosyt… zorganizujcie Ślub i Wesele – Najlepiej na zamku w Gniewie, najlepiej po królewsku i z ogromnym rozmachem. Po prostu jedno wielkie WoW.

Po prostu miłość w Portofino 

Od przedszkola do ołtarza! Aga i Kuba poznali się w wieku 4 lat, a ich przyjaźń przerodziła się w wielką miłość! Ślubowali sobie już kilka razy – w USC, w kościele oraz we Włoszech w przepięknych okolicznościach! Zobaczcie jak piękna jest ta miłość!

Arytmetyka prawdziwej miłości

 1+1 = 1. Ta przedziwna arytmetyka będzie towarzyszyć Juli i Piotrowi parez resztę ich życia. Cudowna para, która najpierw wzięła ślub w pandemii aby rok później zorganizować wspaniałe wesele w Gdyni Kolibkach pod specjalnie przygotowanym na tą uroczystość namiocie.